Wynajem ruchomych podestów w Łodzi – poznaj naszą ofertę

Ruchomy podest to przejezdna maszyna, która została stworzona w celu przemieszczania pracowników na duże wysokości. Podesty ruchome wygodnie podwożą pracownika na stanowisko robocze. Istnieje kilka rodzajów ruchomych podestów, dzięki czemu można dopasować je do swoich potrzeb i do danego zadania. Składają się co najmniej z platformy roboczej, która jest wyposażona w niezbędne elementy sterownicze, z wysięgnika i podwozia. Potocznie nazwy podestów ruchomych to kosze, zwyżki koszowe, podnośniki koszowe lub wózki nożycowe. 

Jakie podesty ruchome znajdują się w naszej ofercie?

Proponujemy kilka rodzajów ruchomych podestów. W naszej ofercie znajdują się:

podnośniki nożycowe – na wynajem podnośników nożycowych decydują się osoby, które potrzebują bezpiecznych, kompaktowych urządzeń. Podnośniki nożycowe poruszają się na kołach o niewielkich rozmiarach. Jest napędzany przez silnik elektryczny. Pilot służy operatorowi do sterowania podnośnikiem. Podnośniki nożycowe wyposażone są w platformę wynoszoną w górę za pomocą systemu rozkładanych podnośników, które są złożone z krzyżujących się profili.

podnośniki przegubowe – podnośnik przegubowy znakomicie sprawdza się podczas wykonywania rozmaitych prac na terenie roboczym wokół przeszkód. Największym atutem tego typu maszyn jest zasięg. Dodatkowo sprzęt posiada wysoką wydajność. Podnośniki przegubowe z powodzeniem można wykorzystać podczas prac w trudnym terenie, w tym także na terenach nieutwardzonych.

podnośniki na przyczepie – podnośniki koszowe przyczepa mogą pracować w obiektach użyteczności publicznej. Nie są ciężkie, zatem nie ma obaw o uszkodzenie delikatnych podłóg. Podnośniki na przyczepie są często wyposażone w dwa źródła napędu: silnik benzynowy lub diesel oraz silnik elektryczny. Podnośnik koszowy przyczepka może pracować wewnątrz i na zewnątrz budynku.

ładowarki teleskopowe – teleskopowa ładowarka z koszem jest częstym wyborem. Wszystko ze względu na to, że ładowarki te zastępują wiele innych maszyn. Wysokiej jakości urządzenie umożliwia jednoczesne przemieszczanie oraz podnoszenie ciężkich ładunków, może również pchać i ciągnąć, podnosić ładunki różnego rodzaju. Wyposażona jest w rozsuwane ramiona.

Wybierz wynajem podnośników wysokiej jakości w Łodzi! Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wynajmu podestów w mieście Łódź? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Gwarantujemy sprawdzony, fachowy sprzęt (podesty ruchome) w rozsądnej cenie. Urządzenia w naszej ofercie są profesjonalne i w pełni bezpieczne. Warunki współpracy są przejrzyste – nie ma ukrytych kosztów! Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty dotyczącej wynajmu podnośników koszowych, podnośników nożycowych, ładowarek teleskopowych. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania i doradzimy w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do konkretnego zadania. Fachowo doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu!

Podesty ruchome Łódź / łódzkie

Nasza firma oferuje wynajem szerokiej gamy podestów każdego rodzaju, również z dodatkowym osprzętem.
Szczególnym zainteresowaniem w województwie łódzkim cieszą się podesty ruchome przejezdne, nożycowe, na przyczepie i teleskopowe.

Podesty ruchome sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest dynamika floty maszynowej.

Podesty ruchome przejezdne Łódź / łódzkie

Podesty przejezdne mają zastosowanie w pracach, które wymagają zwiększonej mobilności, gdzie wymagana jest łatwość przemieszczania nawet w trudnych warunkach powierzchniowych.
W naszej ofercie znajdziesz również podesty wiszące i masztowe.

Podesty ruchome samojezdne Łódź / łódzkie

Podesty samojezdne to inaczej zwyżki elektroniczne. Sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach wewnętrznych. W naszej ofercie umożliwiamy wynajem podestów samojezdnych samochodowych, czyli montowanych na podwoziu samochodowym.

Podesty ruchome wolnobieżne Łódź / łódzkie

Ten typ maszyny montowany jest na podestach posiadających własny napęd. Umożliwiamy wynajem podestów wolnobieżnych z opcją dostawy na terenie województwa łódzkiego.

Podesty ruchome robocze Łódź / łódzkie

To inaczej podesty używane zazwyczaj na placach budowy cechuje je wielofunkcyjność i uniwersalność.
Pamiętaj, zanim wybierzesz typ podestu odpowiedni pod wykonywane zlecenie, skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów, w celu wybrania najkorzystniejszej oferty.

Podnośniki nożycowe wynajem Łódź / łódzkie

W naszej ofercie znajdziesz podnośniki nożycowe budowlane, spalinowe i samojezdne. Podnośniki krzyżowe (nożycowe) są przystosowane do przemieszczania się zarówno w poziomie, jak i w pionie, dodatkowo umożliwiają przenoszenie dużych ciężarów.

Podnośniki nożycowe budowlane Łódź / łódzkie

Podnośniki budowlane krzyżowe używane są głównie przy różnego rodzaju pracach budowlanych. Ze względu na miejsce użycia, a co za tym idzie rodzaj silnika, podnośniki nożycowe dzielimy na spalinowe – diesel i samojezdne – elektryczne.

Podnośniki nożycowe spalinowe Łódź / łódzkie

Ze względu na przepisy BHP tego typu urządzenia mogą być stosowane tylko do prac na zewnątrz budynków. Są o wiele mocniejsze od wersji elektrycznej i zwykle charakteryzują się wzmocnionym napędem na 4 koła i wzmożoną stabilnością, dzięki użyciu podpór stabilizujących.

Podnośniki nożycowe samojezdne Łódź / łódzkie

Podnośniki samojezdne to inaczej zwyżki elektryczne, wykorzystywane głównie do użycia wewnątrz budynków do prac takich jak np. malowanie, montaż szkła, spawanie, przygotowanie struktur pod instalacje telekomunikacyjne itp.

W naszej ofercie znajdziesz podnośniki nożycowe na wynajem w najwyższej jakości sprzętu, jaki obecnie jest dostępny na rynku.

Podnośniki koszowy na przyczepie łódź / łódzkie

Podnośniki koszowe na przyczepach charakteryzuje lekka konstrukcja, mała szerokość, niewielkie wymiary, co znacznie ułatwia transport maszyny w dowolnie wybrane miejsce i swobodne operowanie koszem roboczym nawet w wąskich przestrzeniach, gdzie standardowe podnośniki nie mają opcji dojścia.

Podnośniki na przyczepie Łódź / łódzkie

Wynajmujemy podnośniki na przyczepie na obszarze Łodzi, Krakowa, Warszawy i Katowic. Wynajem jest możliwy w opcji dowozu, jak również odbioru osobistego w naszej siedzibie w Krakowie. Wypożyczamy flotę maszynową zarówno osobom prywatnym, jak i małym i dużym firmom.

Podnośniki koszowe na przyczepie łódź / łódzkie

W naszej ofercie znajdziesz podnośniki koszowe o zasięgu do 17 metrów wysokości roboczej i wadze zaledwie 200 kg. Można je swobodnie stosować w miejscach o mniejszej wytrzymałości posadzki powierzchniowej, np. na halach sportowych, w galeriach handlowych.

Ładowarki teleskopowe łódź / łódzkie

W naszej ofercie znajdziesz ładowarki teleskopowe obrotowe, z koszem oraz budowlane.

Ładowarki teleskopowe obrotowe Łódź / łódzkie

Dzięki wykorzystaniu dodatkowego osprzętu, jakim jest obrót wysięgnika o 360 stopni, ładowarki te mają większe możliwości zastosowania niż tradycyjne teleskopowe ładowarki.

Ładowarki teleskopowe z koszem Łódź / łódzkie

Dodanie do ładowarki teleskopowej dodatkowego osprzętu w postaci kosza osobowego z opcją sterowania umożliwia pracę ekipy na wysokościach roboczych.

Ładowarki teleskopowe budowlane Łódź / łódzkie

Nasza firma oferuje pełną gamę ładowarek teleskopowych z dodatkami. Maszyny na wynajem to przede wszystkim sprawdzona konstrukcja, najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfort pracy.

Inny rodzaj podestów ma zastosowanie w branży usługowej, a inny w branży budowlanej. Warto jest więc zastanowić się, który rodzaj podestów byłby idealny do Twojej branży. Jeśli masz pytania bądź potrzebujesz fachowej porady – zapraszamy do kontaktu, telefonicznie lub przez e-mail.

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę