O nas

Misja naszej firmy

To chęć dawania inspiracji do działania, motywacji aby zapewnić najlepszą usługę, na wysokim poziomie, żeby spełnić potrzeby klienta

W Podesty.Rentals dodajemy unikalną wartość do twojego doświadczenia najmu, w postaci kompleksowej asysty zespołu utalentowanych osób, których celem jest zapewnienie maksymalnej satysfakcji ze świadczonej przez nas usługi. Na każdym etapie obsługi lub procesu sprzedaży staramy się perfekcyjnie dobrać odpowiednie dla Twoich prac narzędzie, wyposażenie lub maszynę albo rozwiązanie logistyczne, aby Twoje pracy nabrały odpowiedniego tempa. Pomagamy również w zaznajomieniu operatorów z podstawową obsługą, jeśli to konieczne.

Wynajmem zajmujemy się od kilkunastu już lat. Poprzez powiązania właścicielskie należymy do bałtyckiej sieci wypożyczalni, która swoją działalność rozwija w takich krajach jak Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy i Ukraina. Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych ale mamy również ofertę skomponowaną specjalnie dla osób prywatnych.

Wybieramy wyłącznie najlepsze i najlepiej sprawdzone marki na rynku takie jak: Genie, JLG, Manitou, Nifty, Youngman, Boss i wiele innych.

Nasze 5 najważniejszych wartości:

  • INSPIRACJA – Cieszy nas to co robimy. Nieustannie poszukujemy nowych, prostych rozwiązań skomplikowanych procesów, które nas otaczają. Chcemy aby nasza postawa i chęć do działania inspirowały Ciebie do działania.
  • ZAANGAŻOWANIE – Chcemy być jak najbliżej Ciebie, nawet jeśli oznaczać to będzie dojście do krawędzi naszych możliwości. Najlepiej rozumieją nasze działanie osoby ambitne i dążące do celu, które nigdy się nie poddają.
  • WOLNOŚĆ – to Ty jesteś w centrum naszych działań dlatego też proponujemy jasne i przejrzyste rozwiązania bez zapisów pisanych drobnym drukiem. Poczuj się wolny.
  • SKUTECZNOŚĆ – Nie czekamy z działaniem. Dezycje przekładamy na czyny. Działamy jako zespół, którego talenty oraz umiejętności wzajemnie się uzupełniają. Konsultujemy nasze decyzje aby wybrać najbardziej optymalną drogę do realizacji celu.
  • JAKOŚĆ – cały nasz zespół dba o podnoszenie jakości naszych usług. Tworzymy ją nieustannie: każdy z osobna i wszyscy razem.

Zasady współpracy

Nie decydujemy się na półśrodki, z nami współpraca ma być czystą przyjemnością! Gwarantujemy:

ZAANGAŻOWANIE
100%
PROFESJONALIZM
100%
TERMINOWOŚĆ
100%
ZADOWOLENIE
100%

Wynajem podestów ruchomych, rusztowań aluminiowych oraz ogrodzeń

Wynajem maszyn, urządzeń oraz rusztowań

Skontaktuj się z nami

Interesuje Cię nasza oferta wynajmu rusztowań, maszyn lub urządzeń? Skontaktuj się z nami i określ swoje potrzeby.

Poczekaj na wycenę

Chętnie przedstawimy Ci cennik i określimy warunki współpracy. U nas nie ma ukrytych kosztów, stawiamy na jasne zasady.

Podpisz umowę

Jeśli akceptujesz nasze zasady współpracy, podpisujemy umowę, w której jasno określone są warunki wynajmu sprzętów.

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę