Podnośniki typu przyczepa wynajem

Przydatne informacje

 • +

  Podnośniki koszowe na przyczepie na wynajem

  Podnośniki na przyczepie mają sporo zalet. Przede wszystkim, dzięki zastosowaniu przyczepy jako platformy nośnej, możliwe były osiągnięcie kompaktowych, funkcjonalnych rozmiarów. Podnośnik koszowy przyczepa może pracować w obiektach użyteczności publicznej. Podnośniki koszowe na przyczepie mają także optymalną masę. Nie są ciężkie, a dzięki swojej wadze mogą pracować na delikatnych podłogach, np. w halach sportowych. Jeśli chodzi o rodzaj napędu, podnośnik typu przyczepka często jest wyposażony w dwa źródła napędu – silnik benzynowy lub diesel oraz elektryczny. Możliwa jest praca wewnątrz i na zewnątrz budynku.

  Podnośnik przyczepa ma bardzo dobre parametry – wysięg boczny, wysokość robocza, udźwig. Zwyżki przyczepa podnośnik koszowy są wysoce efektywne podczas wykonywania rozmaitych prac. Dodatkowo podnośniki koszowe na przyczepach są bardzo mobilne. Zwyżki te poradzą sobie praktycznie w każdym terenie. To dlatego wynajem tego rodzaju podestów ruchomych – podnośnik koszowy przyczepa, to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie. Wybierz urządzenie, którego wysokość pozwala na komfortową pracę w niemal każdych warunkach. Dzięki bogatej ofercie możliwe jest dopasowanie urządzeń do potrzeb klienta. Nasze podesty –  przyczepa podnośnik koszowy, są odpowiednio przetestowane, dlatego decydując się na ich wynajem, mają państwo zapewnione bezpieczeństwo.

 • +

  Podnośnik koszowy przyczepa cena

  Przyczepa tego typu to także atrakcyjne koszty. Eksploatacja tego rodzaju zwyżek jest tańsza, gdyż odpadają wysokie koszty przeglądów i ubezpieczeń. Nie trzeba decydować się na ogromne samochody z przyczepami niskopodwoziowymi. Jeśli chodzi o tego typu podesty (podnośnik koszowy zwyżka), cena jest bardzo atrakcyjna w odniesieniu do jakości. Ich wysokość robocza oraz doskonałe parametry przekładają się na sprawne wykonanie prac. Korzystając z usług naszej firmy, można liczyć na sprawną, fachową obsługę oraz przejrzyste warunki wynajmu podnośników. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na wypożyczenie podnośnika z naszej floty? Dbamy indywidualnie o każdego klienta. Pomagamy dopasować rozwiązanie skrojone na miarę oczekiwań. Wybierz jakość premium w najlepszej możliwej cenie wynajmu! Zachęcamy do kontaktu!

 • +

  Podnośniki na przyczepie

  Interesuje Cię temat – podnośnik koszowy na przyczepie wynajem? Nic dziwnego, ten rodzaj konstrukcji – podnośnik przyczepa to jedna z najbardziej popularnych pozycji wykorzystywanych w branży budowlanej. Podnośniki koszowe na przyczepach sprawdzają się w pracach w trudnych warunkach, zwłaszcza jeśli mówimy o podłożu z ograniczoną nośnością. Podnośniki koszowe na przyczepach charakteryzują się lekką konstrukcją, niewielkimi wymiarami i małą szerokością, co znacząco ułatwia wygodny transport maszyny w dowolnie wybrane miejsce i swobodne operowanie koszem roboczym nawet w wąskich przestrzeniach, do których standardowe podnośniki nie mają możliwości dojścia. Podnośniki koszowe na przyczepach sięgają wysokości roboczej od 12, aż do 17 metrów, a ważą zaledwie 200 kg, co sprawia, że tego typu podnośnik przyczepa może pracować w miejscach o zmniejszonej wytrzymałości posadzki powierzchniowej, np. w centrach handlowych, halach sportowych.

 • +

  Podnośniki koszowe na przyczepie

  Nowy podnośnik koszowy przyczepka idealnie sprawdza się również we wnętrzach budynków. Zasilany jest hybrydowo lub akumulatorowo, więc nie powoduje emisji szkodliwych substancji, które mogłyby wpłynąć na komfort i bezpieczeństwo znajdujących się w budynku ludzi. W naszej ofercie prezentujemy podnośnik przyczepa wyposażony w najnowsze funkcje, które wpływają na zwiększenie mocy maszyny np. system upłynnienia kontroli prędkości, system automatycznego poziomowania i wiele innych.
  Opcjonalnie podnośnik przyczepa wyposażony jest w funkcje jazdy i elektryczny generator, który umożliwia ciągłą pracę maszyny. Podnośnik koszowy przyczepa można holować z użyciem odpowiedniego auta osobowego, więc koszty przewozu nie wymagają wypożyczenia samochodu o większej masie udźwigu, to dodatkowy plus dla tego typu podnośnika.

  Wynajmujemy maszyny budowlane typu podnośnik koszowy przyczepka na obszarze Krakowa, Warszawy, Katowic, Łodzi. Podnośnik koszowy na przyczepie wynajem jest możliwy z opcją dowozu wybranego przez Ciebie podnośnika lub z odbiorem osobistym w naszej siedzibie w Krakowie. Oferujemy możliwość przygotowania spersonalizowanej oferty na wynajem krótko- i długo-terminowy.

 • +

  Podnośnik koszowy na przyczepie cena

  Przyczepa podnośnik koszowy oferujemy po konkurencyjnych stawkach rynkowych. Staramy się wyjść każdemu klientowi naprzeciw i dostosować naszą ofertę do Twoich indywidualnych zapotrzebowań. Obsługujemy zarówno firmy, jak i użytkowników prywatnych. Organizujemy możliwość dostawy podnosnik koszowy, serwisu maszyny, jak również opcję odbioru osobistego. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty bądź masz pytania w temacie – podnośnik koszowy na przyczepie wynajem, wówczas zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub do wysłania wiadomości na nasz adres e mail. Na bieżąco odpowiadamy na wszystkie zapytania.

  Podchodzimy do każdego klienta w sposób indywidualny, przygotowując spersonalizowaną ofertę dostosowaną do jednostkowych preferencji.

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną wycenę wynajmu wybranego modelu!

Skontaktuj się