Podnośniki nożycowe elektryczne wynajem

Przydatne informacje

 • +

  Podnośniki nożycowe wynajem cena

  Dzięki wysokiej jakości podnośników możliwe jest wykonywanie rozmaitych prac montażowych oraz wykończeniowych na dużych wysokościach. Sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Podnośnik nożycowy ma ogromny potencjał. W naszej ofercie znajdziesz podnośnik nożycowy spalinowy, podnośnik nożycowy samojezdny, podnośnik nożycowy budowlany, podnośniki koszowe. Ceny podnośników są bardzo atrakcyjne, dlatego ich wynajem z pewnością nie zrujnuje firmowego budżetu. Tego typu urządzenia umożliwiają bezpieczną pracę na dużych wysokościach bez konieczności montowania rusztowania. Chcesz wiedzieć więcej w temacie – używane podnośniki? Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą.

  Podnośnik nożycowy porusza się na kołach niewielkich rozmiarów. Napędzany jest przez silnik elektryczny, a operator steruje podnośnikiem za pomocą pilota. Z kolei dolną część podnośnika stanowi podstawa. To właśnie na niej jest umieszczona jest platforma robocza otoczona balustradą. Jej celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy. Platforma może być wynoszona w górę. Pozwala na to system rozkładanych podnośników, które składają się z krzyżujących się profili. Ich ruch przypomina działanie nożyczek, stąd właśnie nazwa. Podnośnik nożycowy elektryczny cieszy się sporym zainteresowaniem. Obszarem naszego działania – używane podnośniki, są Katowice, Warszawa, Łódź, Kraków. Posiadamy bogatą ofertę podestów nożycowych, gwarantujących bezpieczeństwo pracy. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług, nasze podesty – używane podnośniki, są poddawane testom.

 • +

  Bogata oferta podnośników nożycowych

  Wybierz wysokiej jakości używane podnośniki, podesty nożycowe (podnośnik nożycowy) elektryczne i zapewnij bezpieczeństwo pracy! Podnośnik nożycowy posiada sporo zalet. Przede wszystkim, po opuszczeniu platformy zajmuje on bardzo mało miejsca. Żaden z elementów nie wystaje poza obrys podstawy. Ruchome części układają się płasko – jedna na drugiej. Atutem są także kompaktowe wymiary, które sprawiają, że podnośnik może się poruszać w zamkniętych pomieszczeniach. Kółka nie rysują podłogi, dlatego nie trzeba obawiać się o zarysowania czy zabrudzenia posadzki. Do wyboru są elektryczne podesty o różnej wysokości roboczej. To dlatego podnośnik nożycowy można niemal dowolnie dopasować do swoich potrzeb. Podesty ruchome (używane podnośniki), znakomicie sprawdzą się podczas rozmaitych prac na wysokości. Usługi wynajmu naszej firmy przebiegają profesjonalnie i sprawnie. Współpracę opieramy na przejrzystych warunkach. Wybierz najlepszy stosunek ceny do jakości, decydując się na używane podnośniki z naszej floty. Zadzwoń lub napisz na nasz adres e-mail i wybierz wysokiej jakości zwyżki!

 • +

  Podnośniki nożycowe wynajem

  W naszej ofercie podnośników na wynajem (używane podnośniki) prezentujemy podnośniki koszowe, podnośniki nożycowe budowlane, spalinowe oraz samojezdne.

  Podnośniki nożycowe są gwarancją stabilnej postawy i dużego udźwigu, dzięki czemu większa grupa osób może pracować jednocześnie i swobodnie przemieszczać się na naszej platformie.
  Są często wypożyczane do inwentaryzacji magazynowej, prac instalacyjnych i montażowych. Sprawdzają się szczególnie tam, gdzie do realizacji zlecenia potrzebna jest grupa kilku pracowników, duża ilość sprzętu i materiałów. Podnośniki krzyżowe, dzięki swojej niezawodnej konstrukcji są przystosowane do podnoszenia dużych ciężarów, dodatkowo mogą przemieszczać się w poziomie – wzdłuż ściany i w pionie – na wysokość.

  W naszej ofercie podnośników – podesty ruchome na wynajem, oferujemy podnośniki nożycowe o udźwigu nawet do 680 kg i wysięgu do 18 metrów (większym wysięgiem charakteryzują się podnośniki koszowe). Oferowane przez nas zwyżki nożycowe zostały wyprodukowane przez czołowych światowych producentów, wyróżnia je niezawodność, bezpieczeństwo pracy i jakość wykonania. Proponujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Możliwa jest dostawa pod wskazany przez klienta adres lub odbiór osobisty w naszym oddziale w Krakowie.

  Podnośniki nożycowe to grupa urządzeń, które można dopasować bezpośrednio pod realizację konkretnego zadania. Podział podstawowy dotyczy napędu użytego w danym podeście nożycowym. Rozróżniamy modele elektryczne – do stosowania wewnątrz pomieszczeń i spalinowe – do użytku na zewnątrz.
  Skąd taki podział? Przepisy BHP nie pozwalają używać modelów spalinowych wewnątrz budynków, ze względu na możliwe zatrucie toksycznymi gazami, jakie emituje tego typu urządzenie.

 • +

  Podnośniki nożycowe budowlane

  W naszej ofercie podnośników na wynajem proponujemy podnośniki nożycowe budowlane (do cięższych prac podnośniki koszowe). Podnośniki budowlane to po prostu podnośniki, które są używane przy pracach budowlanych wszelkiego typu. Poniżej przedstawiamy rozróżnienie podnośników nożycowych ze względu na miejsce użycia na: podnośniki nożycowe spalinowe i podnośniki nożycowe elektryczne.

 • +

  Podnośniki nożycowe spalinowe

  Interesuje Cię wynajem podnośników nożycowych w wersji spalinowej? Zwyżki nożycowe spalinowe (spalinowe podnośniki) mogą być używane tylko do prac na zewnątrz budynków. Modele spalinowe są zazwyczaj wyposażone w mocny silnik i napęd na przednie i tylne koła.
  Czym różni się wersja spalinowa od elektrycznej? Podnośniki spalinowe poruszają się znacznie sprawniej, są przystosowane również do pracy na nierównych i grząskich terenach, dzięki napędowi na 4 koła i podporom stabilizującym. Dodatkowo podnośniki nożycowe spalinowe (spalinowe podnośniki) posiadają pełne ogumienie, tzn. ich opony są dodatkowo wypełnione pianką, co znacząco zapobiega uszkodzeniu opony podczas pracy w ciężkich warunkach zewnętrznych. Podnośniki spalinowe charakteryzują się również większym udźwigiem niż podesty elektryczne. Zwyżki nożycowe spalinowe są przystosowane do udźwigu nawet 7-osobowego zespołu.

 • +

  Podnośniki nożycowe samojezdne

  Podnośniki samojezdne (podnośniki ruchome), to po prostu podnośniki nożycowe elektryczne. Ze względu na zasady BHP i dbałość o zdrowie i życie pracowników, tego typu zwyżki – podnośnik nożycowy elektryczny  wykorzystywany jest przy prowadzeniu prac w obiektach zamkniętych np. prace instalacyjne, prace związane z malowaniem, montażem szkła, spawaniem, czyszczeniem, przygotowanie struktur pod instalacje wentylacyjne, elektryczne, telekomunikacyjne. Charakteryzują się małym promieniem skrętu, łatwym systemem sterowania, ochroną przed nadmiernymi przechyleniami. Podnośnik nożycowy elektryczny jest przede wszystkim kompatybilny i tani w eksploatacji.

 • +

  Podnośniki nożycowe wynajem cena

  W naszej ofercie podnośników nożycowych (podesty ruchome) na wynajem znajdziesz najwyższej jakości sprzęt-podnośnik nożycowy, dostępny obecnie na rynku.

  Ze względu na wysoki popyt na używane podnośniki nożycowe elektryczne
  – podesty ruchome wszelkiego rodzaju (koszowe, ruchowe i wiele innych) postanowiliśmy wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zaoferować bardziej ekonomiczną alternatywę zakupu – wynajem podnośników – używane podnośniki. Wypożyczenie / wynajem podnośników nożycowych to skuteczna oszczędność czasu i kosztów.

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą PODESTY.RENTALS Spółka z o.o. w celu ustalenia szczegółów oferty. Wszystkie informacje kontaktowe znajdziesz w zakładce „kontakt”. Odpowiadamy również na wiadomości e-mail.

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną wycenę wynajmu wybranego modelu!

Skontaktuj się