Podnośniki przegubowe elektryczne wynajem

Przydatne informacje

 • +

  Podnośniki przegubowe na wynajem

  Oferujemy podnośniki przegubowe koszowe, elektryczne, spalinowe, podnośniki teleskopowe, przegubowo teleskopowe. Przegubowe elektryczne podnośniki cieszy się ogromnym zainteresowaniem głównie ze względu na znaczny zasięg wysięgnika. Tego rodzaju maszyny często wykorzystuje się w miejscach z utrudnionym dostępem i w trudnych warunkach. Wybór tych podestów ruchomych będzie strzałem w dziesiątkę w przypadku prac budowlanych, wykończeniowych, konserwacyjnych, rozbiórkowych. Wypożyczenie podnośników przegubowych sprawdzi się również podczas przycinania drzew. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne modele podnośników, które posiadają napęd na cztery koła. Dodatkowym atutem jest możliwość skrętu dwoma kołami. Wysokość robocza i wysięg boczny mogą być różne, dlatego bez trudu można dopasować podnośnik do swoich potrzeb.

  Chcąc zapewnić sobie bezpieczeństwo pracy na wysokości, należy wybrać sprawdzone podesty ruchome. Wybierz podesty elektryczne renomowanych firm, korzystając z usług naszej wypożyczalni. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas sprzętów. Jeśli interesuje Cię konkretny wysięg boczny, wysokość robocza, długość transportowa, szerokość transportowa, udźwig kosza – skontaktuj się z nami. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, gwarantujemy odpowiednio przetestowane zwyżki, bogaty wybór maszyn, możliwość dopasowania urządzeń do indywidualnych potrzeb. Posiadamy w ofercie maszyny, których przy wysokości platformy 20,7 m, wysokość robocza wynosi 22,7 m. Konkretne wymiary urządzeń znajdują się w opisach każdego z nich. Oferujemy również wynajem podnośników nożycowych. Nasza firma w swoim asortymencie na wynajem dysponuje również podnośnikami ruchowymi innego rodzaju. Do wyboru masz m.in. podnośniki nożycowe, podnośniki nożycowe spalinowe, podnośniki nożycowe samojezdne (nożycowe elektryczne), podesty ruchome przejezdne, podesty ruchome samojezdne, podesty ruchome wolnobieżne, podesty ruchome robocze, podnośniki koszowy na przyczepie, ładowarki teleskopowe (podnośniki teleskopowe) , ładowarki teleskopowe obrotowe, ładowarki teleskopowe z koszem, ładowarki teleskopowe budowlane i wiele innych.

 • +

  Wynajem podnośników przegubowych / podnośników koszowych

  Podnośnik teleskopowy przegubowy to sprzęt niezbędny podczas wykonywania prac na terenie roboczym wokół przeszkód. Urządzenie tego typu wyróżnia wysokość transportowa oraz duży udźwig kosza. Choć zasięg jest niewątpliwą zaletą maszyn, warto wspomnieć o pozostałych atutach. Podnośnik przegubowo teleskopowy wyróżnia się wysoką wydajnością, uniwersalnością. Zaletą jest prosta konserwacja. Maszyny doskonale sprawdzą się podczas prac w trudnym terenie – także na terenach nieutwardzonych, gdzie występuje konieczność pracy na dużych wysokościach. Przegubowa konstrukcja sprawia, że wysięgnik zwiększa zakres pracy urządzeń o miejsca, które są położone poniżej poziomu terenu. Sprawia to, że wys robocza jest większa.

  W urządzeniach zastosowano napęd na cztery koła. Wybierz podesty spalinowe, których robocza wysokość, szerokość transportowa i długość transportowa gwarantuje sprawną, bezpieczną pracę na wysokości! Maszyna pozwala na pracę w najtrudniejszych warunkach terenowych. Plusem jest także intuicyjny system sterowania, który przekłada się na płynne sterowanie pojazdem z kosza. To ogromny komfort pracy! Podesty spalinowe przegubowe – podnośniki przegubowe elektryczne, to także niezawodność. Sprzęty wykorzystywane do pracy muszą być trwałe i solidne. To dlatego zamontowano systemy przeciążenia, które pozwalają na uniknięcie uszkodzeń i awarii całego systemu podnośnika. Siłowniki skrętu, które wykorzystano wewnątrz obudowy, przekładają się na zmniejszoną awaryjność i rzadszą konieczność konserwacji. Wszystkie komponenty są najwyższej jakości. Wybierz podesty klasy premium i ciesz się komfortem prac nawet w trudnych warunkach! Określ, jaka długość transportowa, wys robocza i udźwig kosza, a także pozostałe parametry Cię interesują, a my doradzimy. Możesz skontaktować się z nami zarówno przez e mail, jak i telefonicznie.

 • +

  Podnośniki przegubowe wynajem

  Przegubowe elektryczne podnośniki to jedne z najczęściej wybieranych podestów. Sprawdza się w pracach, gdzie niezbędny jest duży – zwiększony zasięg boczny. Podnośnik przegubowo teleskopowy występuje w formie małej, kompaktowej z napędem elektrycznym (przegubowy elektryczny) do prac w terenie zamkniętym i w większej postaci spalinowej, wykorzystywanej w budownictwie na szeroką skalę. Małe podnośniki przegubowe (przegubowy elektryczny) są często wykorzystywane do prac konserwacyjnych w halach sportowych, przemysłowych, wystawienniczych. Natomiast duże znakomicie sprawdzają się w pracach budowlanych i wykończeniowych, konserwacyjnych, w procesie serwisowania oświetlenia ulicznego, w halach produkcyjnych i magazynowych. Podnośniki przegubowe charakteryzują się solidną konstrukcją, która zapewnia długą żywność wynajmowanych przez nas maszyn.
  W naszej ofercie znajdziesz podnośniki przegubowe elektryczne (przegubowy elektryczny), podnośniki przegubowo teleskopowe, podnośniki przegubowo spalinowe i koszowe.

  Oferujemy wynajem podnośników przegubowych na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic, Łodzi z możliwością dostarczenia prezentowanego sprzętu do wybranej lokalizacji lub z możliwością odbioru w naszym punkcie w Krakowie.

 • +

  Podnośniki przegubowe elektryczne

  Podnośnik przegubowy elektryczny jest wykorzystywany głównie do prac wewnątrz budynków: czynności konserwacyjnych wewnątrz centrów logistycznych, w zakładach przemysłowych, centrach handlowych. Wyróżniają się niewielkim rozmiarem, dostosowanym do prac wewnątrz pomieszczeń, mały promieniem skrętu, który wpływa na świetną zwrotność i łatwość w obsłudze. Podnośnik przegubowy elektryczny jest niezwykle cichy, zwinny, kompaktowy i przyjazny środowisku. Przegubowy elektryczny podnośnik to świetny wybór do prac, które nie wymagają większych zasobów.

 • +

  Podnośniki przegubowo teleskopowe

  Podnośniki przegubowe elektryczne i spalinowe podnośniki przegubowe charakteryzują się przedłużeniem zasięgu kosza przegubu, który odpowiada za łamany ruch ramienia. Tego typu podnośniki sprawiają, że operator, który znajduje się w koszu roboczym, ma dużą swobodę kontroli nad podnośnikiem, może sięgnąć w trudno dostępne miejsca (zarówno w pionie, jak i w poziomie), w które dotarcie standardowymi podnośnikami byłoby niemożliwe. Podnośniki przegubowo teleskopowe mogą również obracać się w promieniu 360 stopni, co dodatkowo znacząco ułatwia pracę w terenie. Konstrukcja przegubowo teleskopowa podnośnika sprawia, że zasięg boczny jest możliwy do osiągnięcia bez przemieszczenia podstawy podnośnika.
  Podnośniki przegubowo teleskopowe występują w wersji spalinowej, która przeznaczona jak do prac zewnętrznych w ciężkich warunkach terenu i w wersji elektronicznej, która jest bardziej kompatybilna i ma zastosowanie głównie wewnątrz budynków np. prace remontowe w halach przemysłowych, magazynach, centrach handlowych. Podnośniki przegubowo teleskopowe mogą osiągać wysokość nawet 20 metrów z udźwigiem do 350 kg (większy udźwig osiąga tylko podnośnik koszowy).

 • +

  Podnośniki przegubowe spalinowe

  Podnośnik przegubowy spalinowy wykorzystywany jest do pracy na zewnątrz budynków. Tego typu maszyny sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach terenowych – możliwość pracy i jazdy w warunkach dowolnego położenia, z możliwością nachylenia do 5 stopni. Podnośniki przegubowe spalinowe występują zazwyczaj z napędem na 4 koła co sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykle skuteczne w każdych nierównościach terenu. Podnośniki spalinowe posiadają dodatkowo funkcję automatycznego poziomowania kosza roboczego, a ich łatwa obsługa i solidna konstrukcja wpływają na niezawodność i bezpieczeństwo we wszelkich pracach wysokościowych.

 • +

  Podnośniki przegubowe koszowe

  Podnośnik przegubowy koszowy to inna nazwa dla zwyżek przegubowych. Podnośnik przegubowy charakteryzuje się konstrukcją, która u podstawy zawiera kosz roboczy we wszystkich rodzajach podnośników przegubowych.

  Jeśli zastanawiasz się, który rodzaj podnośnika przegubowego możesz wykorzystać w swojej firmie (podnośniki przegubowe spalinoweelektryczne podnośniki przegubowe) skontaktuj się bezpośrednio z naszym telefonicznym biurem obsługi klienta – telefonicznie lub przez e mail.
  Spróbujemy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania w temacie – wynajem podnośników przegubowych i przygotować indywidualną, skrojoną na miarę Twoich potrzeb ofertę.

  Zapraszamy również do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem, do wyboru w ofercie na wynajem proponujemy m.in. podnośniki nożycowe, podnośniki nożycowe spalinowe, podnośniki nożycowe samojezdne (nożycowe elektryczne), podesty ruchome przejezdne, samojezdne, wolnobieżne, podesty ruchome robocze, podnośniki koszowy na przyczepie, ładowarki teleskopowe (podnośniki teleskopowe), ładowarki teleskopowe obrotowe (podnośniki teleskopowe obrotowe), ładowarki teleskopowe z koszem, budowlane i wiele innych.

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną wycenę wynajmu wybranego modelu!

Skontaktuj się