Podnośnik koszowy na przyczepie wynajem

Zapoznaj się naszą ofertą

Podnośniki typu przyczepy na wynajem

Podnośnik typu przyczepa NIFTY 90

NIFTY 90

Podnośnik typu przyczepa NIFTY 120

NIFTY 120

Podnośnik typu przyczepa NIFTY 170

NIFTY 170

Podnośniki koszowe na przyczepie na wynajem

Podnośniki na przyczepie mają sporo zalet. Przede wszystkim, dzięki zastosowaniu przyczepy jako platformy nośnej, możliwe były osiągnięcie kompaktowych, funkcjonalnych rozmiarów. Podnośnik koszowy przyczepa może pracować w obiektach użyteczności publicznej. Podnośniki koszowe na przyczepie mają także optymalną masę. Nie są ciężkie, a dzięki swojej wadze mogą pracować na delikatnych podłogach, np. w halach sportowych. Jeśli chodzi o rodzaj napędu, podnośnik typu przyczepka często jest wyposażony w dwa źródła napędu – silnik benzynowy lub diesel oraz elektryczny. Możliwa jest praca wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Podnośnik przyczepa ma bardzo dobre parametry – wysięg boczny, wysokość robocza, udźwig. Zwyżki są wysoce efektywne podczas wykonywania rozmaitych prac. Dodatkowo podnośniki koszowe na przyczepach są bardzo mobilne. Zwyżki te poradzą sobie praktycznie w każdym terenie. To dlatego wynajem tego rodzaju podestów ruchomych to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie. Wybierz urządzenie, którego wysokość robocza pozwala na komfortową pracę w niemal każdych warunkach. Dzięki bogatej ofercie możliwe jest dopasowanie urządzeń do potrzeb klienta. Nasze podesty są odpowiednio przetestowane, dlatego decydując się na ich wynajem, mają państwo zapewnione bezpieczeństwo.

Podnośnik koszowy przyczepa cena

Przyczepa tego typu to także atrakcyjne koszty. Eksploatacja tego rodzaju zwyżek jest tańsza, gdyż odpadają wysokie koszty przeglądów i ubezpieczeń. Nie trzeba decydować się na ogromne samochody z przyczepami niskopodwoziowymi. Jeśli chodzi o tego typu podesty, cena jest bardzo atrakcyjna w odniesieniu do jakości. Ich wysokość robocza oraz doskonałe parametry przekładają się na sprawne wykonanie prac. Korzystając z usług naszej firmy, można liczyć na sprawną, fachową obsługę oraz przejrzyste warunki wynajmu podnośników. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na wypożyczenie podnośnika z naszej floty? Dbamy indywidualnie o każdego klienta. Pomagamy dopasować rozwiązanie skrojone na miarę oczekiwań. Wybierz jakość premium w najlepszej możliwej cenie wynajmu! Zachęcamy do kontaktu!

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę