Podnośniki przegubowe wynajem

Zapoznaj się naszą ofertą

Podnośniki przegubowe na wynajem

GRC-25

Podnośnik przegubowy Z30/20 N RJ

Z30/20 N RJ

Podnośnik przegubowy Z33/18

Z33/18

Podnośnik przegubowy Z34/22

Z34/22

Podnośnik przegubowy Z45/25 J DC

Z45/25 J DC

Podnośnik przegubowy Z45/25 J DC

Z45/25 J RT

Podnośnik przegubowy Z51/30

Z51/30

Podnośnik przegubowy Z62/40

Z62/40

Podnośnik przegubowy Z80/60

Z80/60

GR 26 J

Podnośniki przegubowe na wynajem

Oferujemy podnośniki przegubowe koszowe, elektryczne, spalinowe, podnośniki teleskopowe, przegubowo teleskopowe. Podnośnik przegubowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem głównie ze względu na znaczny zasięg wysięgnika. Tego rodzaju maszyny często wykorzystuje się w miejscach z utrudnionym dostępem i w trudnych warunkach. Wybór tych podestów ruchomych będzie strzałem w dziesiątkę w przypadku prac budowlanych, wykończeniowych, konserwacyjnych, rozbiórkowych. Wypożyczenie podnośników przegubowych sprawdzi się również podczas przycinania drzew. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne modele podnośników, które posiadają napęd na cztery koła. Dodatkowym atutem jest możliwość skrętu dwoma kołami. Wysokość robocza i wysięg boczny mogą być różne, dlatego bez trudu można dopasować podnośnik do swoich potrzeb.

Chcąc zapewnić sobie bezpieczeństwo pracy na wysokości, należy wybrać sprawdzone podesty ruchome. Wybierz podesty elektryczne renomowanych firm, korzystając z usług naszej wypożyczalni. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas sprzętów. Jeśli interesuje Cię konkretny wysięg boczny, wysokość robocza, długość transportowa, szerokość transportowa, udźwig kosza – skontaktuj się z nami. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, gwarantujemy odpowiednio przetestowane zwyżki, bogaty wybór maszyn, możliwość dopasowania urządzeń do indywidualnych potrzeb. Posiadamy w ofercie maszyny, których przy wysokości platformy 20,7 m, wysokość robocza wynosi 22,7 m. Konkretne wymiary urządzeń znajdują się w opisach każdego z nich. Oferujemy również wynajem podnośników nożycowych.

Wynajem podnośników przegubowych / podnośników koszowych

Podnośnik przegubowo teleskopowy to sprzęt niezbędny podczas wykonywania prac na terenie roboczym wokół przeszkód. Urządzenie tego typu wyróżnia wysokość transportowa oraz duży udźwig kosza. Choć zasięg jest niewątpliwą zaletą maszyn, warto wspomnieć o pozostałych atutach. Podnośniki te wyróżniają się wysoką wydajnością, uniwersalnością. Zaletą jest prosta konserwacja. Maszyny doskonale sprawdzą się podczas prac w trudnym terenie – także na terenach nieutwardzonych, gdzie występuje konieczność pracy na dużych wysokościach. Przegubowa konstrukcja sprawia, że wysięgnik zwiększa zakres pracy urządzeń o miejsca, które są położone poniżej poziomu terenu. Sprawia to, że wys robocza jest większa.

W urządzeniach zastosowano napęd na cztery koła. Wybierz podesty spalinowe, których robocza wysokość, szerokość transportowa i długość transportowa gwarantuje sprawną, bezpieczną pracę na wysokości! Maszyna pozwala na pracę w najtrudniejszych warunkach terenowych. Plusem jest także intuicyjny system sterowania, który przekłada się na płynne sterowanie pojazdem z kosza. To ogromny komfort pracy! Podesty spalinowe przegubowe to także niezawodność. Sprzęty wykorzystywane do pracy muszą być trwałe i solidne. To dlatego zamontowano systemy przeciążenia, które pozwalają na uniknięcie uszkodzeń i awarii całego systemu podnośnika. Siłowniki skrętu, które wykorzystano wewnątrz obudowy, przekładają się na zmniejszoną awaryjność i rzadszą konieczność konserwacji. Wszystkie komponenty są najwyższej jakości. Wybierz podesty klasy premium i ciesz się komfortem prac nawet w trudnych warunkach! Określ, jaka długość transportowa, wys robocza i udźwig kosza, a także pozostałe parametry Cię interesują, a my doradzimy.

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę