Podnośniki nożycowe wynajem

Zapoznaj się naszą ofertą

Podnośniki nożycowe na wynajem

Podnośnik nożycowy GR-12

GR-12

Podnośnik nożycowy GS 1932

GS 1932

Podnośnik nożycowy GS 2632

GS 2632

Podnośnik nożycowy GS 2646

GS 2646

Podnośnik nożycowy GS 3246

GS 3246

Podnośnik nożycowy GS 4047

GS 4047

Podnośnik nożycowy GS 2669 RT

GS 2669 RT

Podnośnik nożycowy GS 3369 RT

GS 3369 RT

Podnośnik nożycowy GS 4069 RT

GS 4069 RT

Podnośnik nożycowy GS 3390 RT

GS 3390 RT

Podnośnik nożycowy GS 4390 RT

GS 4390 RT

Podnośnik nożycowy GS 5390 RT

GS 5390 RT

Podnośniki nożycowe wynajem cena

Dzięki wysokiej jakości podnośnikom możliwe jest wykonywanie rozmaitych prac montażowych oraz wykończeniowych na dużych wysokościach. Sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Nożycowe podnośniki mają ogromny potencjał. W naszej ofercie znajdują się nożycowe podnośniki spalinowe, samojezdne, budowlane. Ceny podnośników są bardzo atrakcyjne, dlatego ich wynajem z pewnością nie zrujnuje firmowego budżetu. Tego typu urządzenia umożliwiają bezpieczną pracę na dużych wysokościach bez konieczności montowania rusztowania.

Podnośnik nożycowy porusza się na kołach niewielkich rozmiarów. Napędzany jest przez silnik elektryczny, a operator steruje podnośnikiem za pomocą pilota. Z kolei dolną część podnośnika stanowi podstawa. To właśnie na niej jest umieszczona jest platforma robocza otoczona balustradą. Jej celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy. Platforma może być wynoszona w górę. Pozwala na to system rozkładanych podnośników, które składają się z krzyżujących się profili. Ich ruch przypomina działanie nożyczek, stąd właśnie nazwa. Podesty nożycowe elektryczne cieszą się sporym zainteresowaniem. Obszarem naszego działania są Katowice, Warszawa, Łódź, Kraków. Posiadamy bogatą ofertę podestów nożycowych gwarantujących bezpieczeństwo pracy. W celu zapewnienia wysokiej jakości usług, nasze podesty są poddawane testom.

Bogata oferta podnośników nożycowych

Wybierz wysokiej jakości podesty nożycowe elektryczne i zapewnij bezpieczeństwo pracy! Podnośnik posiada sporo zalet. Przede wszystkim, po opuszczeniu platformy zajmuje on bardzo mało miejsca. Żaden z elementów nie wystaje poza obrys podstawy. Ruchome części układają się płasko – jedna na drugiej. Atutem są także kompaktowe wymiary, które sprawiają, że podnośnik może się poruszać w zamkniętych pomieszczeniach. Kółka nie rysują podłogi, dlatego nie trzeba obawiać się o zarysowania czy zabrudzenia posadzki. Do wyboru są elektryczne podesty o różnej wysokości roboczej. To dlatego podnosnik nozycowy można niemal dowolnie dopasować do swoich potrzeb. Podesty ruchome znakomicie sprawdzą się podczas rozmaitych prac na wysokości. Usługi wynajmu naszej firmy przebiegają profesjonalnie i sprawnie. Współpracę opieramy na przejrzystych warunkach. Wybierz najlepszy stosunek ceny do jakości, decydując się na maszyny z naszej floty. Zadzwoń lub napisz na nasz adres e-mail i wybierz wysokiej jakości zwyżki!

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę