Nasz zespół

Nasza firma

Jesteśmy polską firmą z udziałem kapitału zagranicznego. W kilku krajach działamy jako grupa Robirent. Łącznie nasza flota to ponad 2.000 maszyn do wynajmu oraz tysiące metrów rusztowań aluminiowych. W Polsce działamy od 2015 r. Nasz zespół to kilkanaście osób z doświadczeniem w wynajmie.

Nasz zespół

Nasz zespół to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Codziennie podejmują trud sprostania wymaganiom jakie stawiają przed nimi klienci, dostawcy, rynek i otoczenie biznesowe. Zawsze pomocni, zawsze otwarci na nowości , zawsze na 100%.

Sięgamy wyżej!

Pracujemy w trzech działach 

  • SPRZEDAŻ – Rental Managerowie prowadzą aktywnie sprzedaż oferowanych usług najmu podestów ruchomych, rusztowań aluminiowych oraz ogrodzeń tymczasowych.
  • SERWIS – Technicy Serwisu przygotowują sprzęt do najmu, dokonują napraw pojawiających się usterek w naszych magazynach oraz w miejscu prowadzonych prac.
  • ADMINISTRACJA – Logistycy, Księgowość, Zarząd administrują dokumentacją zakupów i sprzedaży. Koordynują sprawy transportu i logistyki. Współpracują z naszymi dostawcami

Wszyscy chcą z nami współpracować. Dlaczego?

Nie decydujemy się na półśrodki, z nami współpraca ma być czystą przyjemnością!

ZAANGAŻOWANIE
100%
PROFESJONALIZM
100%
TERMINOWOŚĆ
100%
ZADOWOLENIE
100%

Anna, Kierownik Oddziału

Pracuję w Podestach od 2019 roku. Początkowo zajmowałam się sprawami administracyjnymi, organizacją badań UDT, wsparciem handlowców, a od 2020 r. aktywnie w sprzedaży i zarządzaniu oddziałem w Sosnowcu. Wcześniej pracowałam w administracji ubezpieczeń.

Magdalena, Logistyk

Pracuję w Podestach od maja 2021 roku. Organizuję całokształt operacji związanych z transportem i logistyką. Rozliczam wydatki z tym związane. Wystawiam dokumenty związane z wynajmem oraz sprzedażą. Jestem logistykiem. Pracuję w oddziale w Sosnowcu.

Łukasz, Kierownik Oddziału

Pracuję w Podestach od 2017 roku. Od początku aktywnie w sprzedaży jako Rental Manager, Kierownik Oddziału w Łodzi, a od 2019 roku również jako kierownik mazowieckiego oddziału w Serokach Parceli (gm. Teresin).

Tomasz, Rental Manager

Pracuję w Podestach od stycznia 2021 roku. Wcześniej, przez ponad rok, pracowałem w spółce Bokstelis należącej do wspólnika szefa, na terenie Litwy. Jestem Litwinem. Języka polskiego nauczyłem się pracując w Podestach. Zajmuję się sprzedażą usług najmu na terenie Mazowsza.

Robert, Technik Serwisu

Pracuję w Podestach od 2017 roku. Od początku zajmuję się organizacją serwisu, badaniami UDT, serwisem zdanym i szkoleniem nowych serwisantów. Pracuję w oddziale w Sosnowcu i Serokach.

Marcin, Technik Serwisu

Pracuję w Podestach od 2018 roku. Zajmuję się przygotowaniem maszyn do wydania. Przyjmuję zwroty sprzętu. Wykonuję naprawy mechaniczne związane z utrzymaniem wyglądu sprzętu, w tym jego czystości. Jestem serwisantem. Pracuję w oddziale w Sosnowcu.

Jacek, Kierowca

Pracuję w Podestach od 2019 roku. Zajmuję się realizacją dostaw i zwrotów maszyn, urządzeń, rusztowań aluminiowych oraz ogrodzeń tymczasowych. Uczestniczę w przygotowaniu maszyn i sprzętu do wydania. Przeprowadzam krótki instruktaż naszym klientom.

Rafał, Kierowca

Pracuję w Podestach od 2018 roku. Zajmuję się realizacją dostaw i zwrotów maszyn, urządzeń, rusztowań aluminiowych oraz ogrodzeń tymczasowych. Uczestniczę w przygotowaniu maszyn i sprzętu do wydania. Przeprowadzam krótki instruktaż naszym klientom.

Artur, CEO

Pracuję w Podestach od 2015 roku. Jestem współwłaścicielem i członkiem zarządu. W branży wynajmu pracuję od 2006 roku. Wcześniej, przed Podestami, byłem managerem zarządzającym siecią wypożyczalni w Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę