Wynajem podestów ruchomych Warszawa

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości podesty ruchome. Dbamy o to, aby proponować wyłącznie odpowiednio przetestowane, sprawdzone sprzęty, które są niezastąpione podczas różnorodnych prac na wysokościach. Podesty ruchome gwarantują bezpieczeństwo pracownikom. Bez trudu można dopasować odpowiednie urządzenie do aktualnych potrzeb.

Jakie podesty ruchome znajdują się w naszej ofercie?

Proponujemy rozmaite podesty do wyboru:

podnośniki nożycowe – podnośnik nożycowy porusza się na kołach niewielkich rozmiarów i jest napędzany przez silnik elektryczny. Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy pilota. Dolną cześć podnośnika stanowi podstawa, na której znajduje się platforma robocza otoczona balustradą. Atutem tego typu sprzętów jest bezpieczeństwo. Platforma jest wynoszona w górę za pomocą systemu rozkładanych podnośników, które są złożone z krzyżujących się profili. Ich ruch przypomina działanie nożyczek, stąd właśnie nazwa podnośników nożycowych.

podnośniki przegubowe – tego typu urządzenia doskonale sprawdzają się podczas prac na terenie, gdzie znajdują się przeszkody. Podnośniki przegubowe mają duży zasięg, stąd cieszą się sporym zainteresowaniem. Co więcej, ich atutem jest wysoka wydajność, uniwersalność i prosta konserwacja.

podnośniki na przyczepie – urządzenia te mają kompaktowe wymiary, dlatego doskonale sprawdzają się podczas prac w obiektach użyteczności publicznej. Co więcej, dzięki swojej optymalnej masie, podnośniki koszowe mogą pracować na delikatnych podłogach, np. w halach sportowych. Podnośniki koszowe mają dwa źródła napędu: elektryczny oraz silnik benzynowy lub diesel.

ładowarki teleskopowe – jedna ładowarka teleskopowa zapewnia funkcjonalność wielu sprzętów. Możliwe jest jednoczesne przemieszczanie i podnoszenie ciężkich ładunków. Co więcej, ładowarki teleskopowe mogą również pchać i ciągnąć. Urządzenia umożliwiają podnoszenie ładunków różnego rodzaju na spore wysokości dzięki rozsuwanym ramionom.

Wybierz wynajem podnośników / wynajem podestów ruchomych wysokiej jakości w Warszawie! Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wynajmu podestów w mieście Warszawa?

Gwarantujemy sprawdzony sprzęt w rozsądnej cenie. Warunki współpracy są przejrzyste – nie ma ukrytych kosztów! Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty wynajmu podestów ruchomych. 

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę