Wynajem podestów ruchomych Warszawa

W naszej ofercie znajdują się wynajem podestów ruchomych wysokiej jakości. Dbamy o to, aby proponować wyłącznie odpowiednio przetestowane, sprawdzone sprzęty, które są niezastąpione podczas różnorodnych prac na wysokościach. Podesty ruchome gwarantują bezpieczeństwo pracownikom. Bez trudu można dopasować wynajem podestów ruchomych do aktualnych potrzeb.

Jakie podesty ruchome znajdują się w naszej ofercie?

Proponujemy rozmaite podesty do wyboru:

podnośniki nożycowe – podnośnik nożycowy porusza się na kołach niewielkich rozmiarów i jest napędzany przez silnik elektryczny. Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy pilota. Dolną cześć podnośnika stanowi podstawa, na której znajduje się platforma robocza otoczona balustradą. Atutem tego typu sprzętów jest bezpieczeństwo. Platforma jest wynoszona w górę za pomocą systemu rozkładanych podnośników, które są złożone z krzyżujących się profili. Ich ruch przypomina działanie nożyczek, stąd właśnie nazwa podnośników nożycowych.

podnośniki przegubowe – tego typu urządzenia doskonale sprawdzają się podczas prac na terenie, gdzie znajdują się przeszkody. Podnośniki przegubowe mają duży zasięg, stąd cieszą się sporym zainteresowaniem. Co więcej, ich atutem jest wysoka wydajność, uniwersalność i prosta konserwacja.

podnośniki na przyczepie – urządzenia te mają kompaktowe wymiary, dlatego doskonale sprawdzają się podczas prac w obiektach użyteczności publicznej. Co więcej, dzięki swojej optymalnej masie, podnośniki koszowe mogą pracować na delikatnych podłogach, np. w halach sportowych. Podnośniki koszowe mają dwa źródła napędu: elektryczny oraz silnik benzynowy lub diesel.

ładowarki teleskopowe – jedna ładowarka teleskopowa zapewnia funkcjonalność wielu sprzętów. Możliwe jest jednoczesne przemieszczanie i podnoszenie ciężkich ładunków. Co więcej, ładowarki teleskopowe mogą również pchać i ciągnąć. Urządzenia umożliwiają podnoszenie ładunków różnego rodzaju na spore wysokości dzięki rozsuwanym ramionom.

Wybierz wynajem podnośników / wynajem podestów ruchomych wysokiej jakości w Warszawie! Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wynajmu podestów w mieście Warszawa?

Gwarantujemy sprawdzony sprzęt w rozsądnej cenie. Warunki współpracy są przejrzyste – nie ma ukrytych kosztów! Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty wynajmu podestów ruchomych. 

Podesty ruchome Warszawa / mazowieckie

Użycie podestów ruchomych usprawnia przemieszczanie zwyżek zarówno w poziomie, jak i w pionie. Zadaniem tego typu maszyn jest sprawne, optymalne kosztowo i efektywne podnoszenie i transportowanie pracowników firmy wraz z materiałami i narzędziami.

Podesty ruchome przejezdne Warszawa / mazowieckie

W naszej ofercie znajdziesz podesty:
– zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym: podesty ruchome przejezdne, wiszące, masztowe,
– zróżnicowane w zależności od rodzaju wysięgnika: podesty przegubowe, teleskopowe, nożycowe, przegubowo teleskopowe,
– zróżnicowane ze względu na rodzaj napędu: spalinowe, elektryczne i ręczne.

Podesty ruchome samojezdne Warszawa / mazowieckie

Podesty samojezdne montowane są na podwoziu samochodowym, często są nazywane również podestami samojezdnymi samochodowymi.

Podesty ruchome wolnobieżne Warszawa / mazowieckie

W naszej ofercie wynajmu podestów ruchomych znajdziesz również podesty ruchome wolnobieżne, czyli montowane na podestach z własnym napędem.

Podesty ruchome robocze Warszawa / mazowieckie

Są wykorzystywane na placach budowy, cechuje je uniwersalność i wielofunkcyjność. Mogą się szybko przemieszczać bez generowania dodatkowych środków związanych z transportem zewnętrznym. Są skuteczną alternatywą dla tradycyjnych rusztowań kołowych.

Podnośniki nożycowe wynajem Warszawa / mazowieckie

W naszej ofercie zwyżek na wynajem znajdziesz podnośniki nożycowe w wersji budowlanej, spalinowej oraz samojezdnej.

Podnośniki nożycowe budowlane Warszawa / mazowieckie

Podnośniki budowlane krzyżowe (nożycowe) są wykorzystywane do wszelkiego rodzaju prac budowlanych. W zależności od miejsca wykorzystania podestów ruchomych dzielimy je na: spalinowe i samojezdne – elektryczne.

Podnośniki nożycowe spalinowe Warszawa / mazowieckie

Podnośniki z napędem spalinowym mogą być używane tylko do prac zewnętrznych. Są mocniejsze od modeli elektrycznych, które są przeznaczone do użytku wewnętrznego. Zwykle wyposażone są w napęd na 4 koła, silnik diesla i podporę stabilizującą, dzięki czemu sterowanie nimi nawet w ciężkich warunkach powierzchniowych nie stanowi problemu.

Podnośniki nożycowe samojezdne Warszawa / mazowieckie

Podnośniki samojezdne, czyli inaczej elektryczne zgodnie z zasadami BHP są przeznaczone do użytku wewnątrz pomieszczeń. Nie emitują szkodliwych substancji, więc są bezpieczne dla ludzi, którzy znajdują się wewnątrz danego budynku, w którym trwają prace. Są często wykorzystywane do prac związanych z montażem szkła, malowaniem, czyszczeniem, czy spawaniem.

Podnośniki koszowy na przyczepie Warszawa / mazowieckie

Podnośniki koszowe na przyczepach sięgają wysokości roboczej aż do 17 metrów, ich waga to zaledwie 200 kg, co sprawia, że podnośnik przyczepa może pracować w miejscach, gdzie wytrzymałości posadzki powierzchniowej jest zmniejszona, np. w centrach handlowych, halach sportowych.

Podnośniki na przyczepie Warszawa / mazowieckie

W naszej ofercie znajdziesz podnośnik przyczepa wyposażony w najnowsze funkcjonalności, które wpływają na znaczące zwiększenie mocy maszyny np. system upłynnienia kontroli prędkości, system automatycznego poziomowania i wiele dodatkowych.

Podnośniki koszowe na przyczepie Warszawa / mazowieckie

Zajmujemy się wynajmem maszyn typu podnośnik koszowy przyczepka na obszarze Warszawy, Krakowa, Łodzi, Katowic. Podnośnik koszowy na przyczepie wynajem jest możliwy z opcją dowozu lub z odbiorem osobistym w naszej siedzibie w Krakowie.

Ładowarki teleskopowe Warszawa / mazowieckie

W naszej ofercie znajdziesz ładowarki teleskopowe obrotowe, ładowarki teleskopowe z koszem i ładowarki teleskopowe budowlane.

Ładowarki teleskopowe obrotowe Warszawa / mazowieckie

Zwyżki teleskopowe w wersji obrotowej są rozwinięciem tradycyjnych ładowarek teleskopowych z dodatkiem obrotu wysięgnika o 360 stopni.

Ładowarki teleskopowe z koszem Warszawa / mazowieckie

Do ładowarki teleskopowej możliwe jest również dodanie dodatkowego osprzętu w postaci kosza osobowego do prac na wysokościach z opcją sterowania.

Ładowarki teleskopowe budowlane Warszawa / mazowieckie

W naszej ofercie posiadamy ładowarki teleskopowe w różnych wariantach, wynajmujemy maszyny zarówno w krótko- jak i długoterminowym zakresie, z opcją dostarczenia i odbiorem osobistym.

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę