Wynajem ruchomych podestów w Krakowie

Podesty ruchome to urządzenia niezastąpione podczas rozmaitych prac na wysokościach. Ich ogromnym atutem jest to, że gwarantują bezpieczeństwo. Do wyboru jest wiele rodzajów ruchomych podestów, dlatego bez trudu można dopasować odpowiedni sprzęt do aktualnych potrzeb.

Jakie podesty ruchome znajdują się w naszej ofercie?

Proponujemy wysokiej jakości:

podnośniki nożycowe – tego typu urządzenia poruszają się na kołach o niewielkich rozmiarach. Podnośniki takie są napędzane przez silnik elektryczny. Operator może wygodnie sterować sprzętem przy pomocy pilota. Na podstawie, która jest dolną częścią podnośnika, jest umieszczona platforma robocza otoczona balustradą. Pracownik ma zapewnione bezpieczeństwo. Platformę można wynosić w górę dzięki systemowi rozkładanych podnośników.

podnośniki przegubowe – podnośnik przegubowy jest niezastąpiony podczas prac w terenie wokół przeszkód. Zaletą tego typu urządzeń jest przede wszystkim zasięg. Dodatkowo podnośniki przegubowe cechują się wysoką wydajnością, prostą konserwacją, uniwersalnym charakterem. Można wykorzystać je podczas prac w trudnym terenie.

podnośniki na przyczepie – podnośnik na przyczepie ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu może pracować również w obiektach użyteczności publicznej. Podnośniki koszowe mają optymalną masę. Oznacza to, że dzięki swojej wadze mogą pracować na delikatnych podłogach bez ryzyka ich uszkodzenia. Podnośniki koszowe są wyposażone najczęściej w dwa źródła napędu: silnik benzynowy lub diesel oraz elektryczny.

ładowarki teleskopowe – jedno urządzenie może zastąpić wiele sprzętów. Wysokiej jakości ładowarki pozwalają na jednoczesne podnoszenie ciężkich ładunków, przemieszczanie. Ładowarka teleskopowa może także pchać i ciągnąć. Sprzęt pozwala także na swobodne podnoszenie rozmaitych ładunków na różne wysokości dzięki rozsuwanym ramionom.

Wybierz wynajem podnośników (podnośniki nożycowe, podnośniki przegubowe, podnośniki na przyczepie, ładowarki teleskopowe) wysokiej jakości w Krakowie! Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wynajmu podestów w mieście Kraków?

Gwarantujemy sprawdzony sprzęt w rozsądnej cenie. Warunki współpracy są przejrzyste – nie ma ukrytych kosztów! Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę