Wynajem ruchomych podestów w Krakowie

Podesty ruchome to urządzenia niezastąpione podczas rozmaitych prac na wysokościach. Ich ogromnym atutem jest to, że gwarantują bezpieczeństwo. Do wyboru jest wiele rodzajów ruchomych podestów, dlatego bez trudu można dopasować odpowiedni sprzęt do aktualnych potrzeb.

Jakich podestów ruchomych można szukać w naszej ofercie?

Proponujemy wynajem podnośników wysokiej jakości:

podnośniki nożycowe – tego typu urządzenia poruszają się na kołach o niewielkich rozmiarach. Podnośniki takie są napędzane przez silnik elektryczny. Operator może wygodnie sterować sprzętem przy pomocy pilota. Na podstawie, która jest dolną częścią podnośnika, jest umieszczona platforma robocza otoczona balustradą. Pracownik ma zapewnione bezpieczeństwo. Platformę można wynosić w górę dzięki systemowi rozkładanych podnośników.

podnośniki przegubowe – podnośnik przegubowy jest niezastąpiony podczas prac w terenie wokół przeszkód. Zaletą tego typu urządzeń jest przede wszystkim zasięg. Dodatkowo podnośniki przegubowe cechują się wysoką wydajnością, prostą konserwacją, uniwersalnym charakterem. Można wykorzystać je podczas prac w trudnym terenie.

podnośniki na przyczepie – podnośnik na przyczepie ma kompaktowe rozmiary, dzięki czemu może pracować również w obiektach użyteczności publicznej. Podnośniki koszowe mają optymalną masę. Oznacza to, że dzięki swojej wadze mogą pracować na delikatnych podłogach bez ryzyka ich uszkodzenia. Podnośniki koszowe są wyposażone najczęściej w dwa źródła napędu: silnik benzynowy lub diesel oraz elektryczny.

ładowarki teleskopowe – jedno urządzenie może zastąpić wiele sprzętów. Wysokiej jakości ładowarki pozwalają na jednoczesne podnoszenie ciężkich ładunków, przemieszczanie. Ładowarka teleskopowa może także pchać i ciągnąć. Sprzęt pozwala także na swobodne podnoszenie rozmaitych ładunków na różne wysokości dzięki rozsuwanym ramionom.

Wybierz wynajem podnośników (podnośniki nożycowe, podnośniki przegubowe, podnośniki na przyczepie, ładowarki teleskopowe) wysokiej jakości w Krakowie!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty wynajmu podestów w mieście Kraków? Gwarantujemy sprawdzony sprzęt w rozsądnej cenie. Warunki współpracy są przejrzyste – nie ma ukrytych kosztów! Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Podesty ruchome Kraków / małopolskie

Podesty ruchome to jedna z najliczniejszych grup zwyżek, które cieszą się ogromną popularnością. Co na to wpływa? Przede wszystkim możliwość bezpośredniego dojazdu do miejsca budowy, montażu. Charakteryzuje je znaczna wysokość podnoszenia i łatwość w manewrowaniu platformą roboczą. W naszej firmie umożliwiamy wynajem podestów ruchomych przejezdnych, samojezdnych, wolnobieżnych i ruchomych.

Podesty ruchome przejezdne Kraków / małopolskie

Podesty ruchome przejezdne są skonstruowane z platformy roboczej, podwozia i konstrukcji nośnej zespolonej z podwoziem.

Podesty ruchome samojezdne Kraków / małopolskie

Podesty ruchome montowane na podwoziu samochodowym, czyli podesty samojezdne samochodowe sprawdzą się w pracach, gdzie mobilność zwyżek jest jedną z ważniejszych kwestii.

Podesty ruchome wolnobieżne Kraków / małopolskie

Podesty ruchome wolnobieżne to kolejny rodzaj zwyżek ruchomych, tym razem montowany na podestach posiadających własny napęd.

Podesty ruchome robocze Kraków / małopolskie

Ruchome podesty robocze są wykorzystywane głównie do prac budowlanych, charakteryzuje je uniwersalność i wielofunkcyjność użycia. Przemieszczenie ich nie generuje dodatkowych kosztów, co przy pracach budowlanych wymagających dużej mobilności jest bardzo istotną kwestią.

Podnośniki nożycowe wynajem Kraków / małopolskie

Nożycowe podnośniki, które posiadamy w naszej ofercie, charakteryzują się siłą udźwigu do nawet 680 kg i wysięgiem do wysokości 18 metrów (większy wysięg osiągają podnośniki koszykowe).

Podnośniki nożycowe budowlane Kraków / małopolskie

Podnośniki budowlane to zwyżki, które są wykorzystywane przy pracach w branży budowlanej. Poniżej zamieszamy rozróżnienie podnośników krzyżowych (nożycowych) ze względu na rodzaj napędu i miejsce użycia.

Podnośniki nożycowe spalinowe Kraków / małopolskie

Podnośniki spalinowe nożycowe, zgodnie z zasadami BHP mogą być wykorzystywane jedynie do prac zewnętrznych. Modele spalinowe charakteryzują się mocnym silnikiem i napędem na 4 koła, dodatkowe wzmocnienie stabilności w tego typu pojazdach sprawia, że radzą sobie świetnie nawet w pracach na nierównych podłożach.

Podnośniki nożycowe samojezdne Kraków / małopolskie

Podnośniki krzyżowe (nożycowe) samojezdne to inaczej zwyżki elektryczne wykorzystywane jako alternatywa silników spalinowych, z przeznaczeniem do prac wewnętrznych. Często można je spotkać w pracach budowlanych wewnątrz galerii handlowych, w magazynach, halach przemysłowych.

Podnośniki koszowy na przyczepie Kraków / małopolskie

Sprawdzają się szczególnie tam, gdzie panują trudne warunki związane z ograniczoną nośnością podłoża. Podnośniki koszowe w opcji przyczepu charakteryzują się niewielkimi wymiarami, lekką konstrukcją i małą szerokością, dzięki czemu operowanie koszem roboczym możliwe jest nawet w wąskich przestrzeniach.

Podnośniki na przyczepie Kraków / małopolskie

Nasze podnośniki na przyczepie wyposażone są w najnowsze funkcjonalności, które znacząco zwiększają moc wynajmowanych maszyn, mowa tutaj np. o systemie automatycznego poziomowania, systemie upłynniania kontroli prędkości i wielu innych dodatkach, o których poinformuje Cię nasz konsultant podczas rozmowy.

Podnośniki koszowe na przyczepie Kraków / małopolskie

Prezentowane na naszej stronie podnośniki koszowe wynajmujemy w rejonach Warszawy, Katowic, Krakowa, Łodzi. Umożliwiamy opcję dostawy do wybranego miasta bądź odbiór osobisty w naszej Krakowskiej siedzibie.

Ładowarki teleskopowe Kraków / małopolskie

W naszej ofercie posiadamy ładowarki teleskopowe z koszem, ładowarki budowlane oraz teleskopowe obrotowe.

Ładowarki teleskopowe obrotowe Kraków / małopolskie

Ładowarki teleskopowe sprzedawane są w postaci bazy podnośnika z dodatkowym osprzętem. W przypadku ładowarek teleskopowych obrotowych dodatek stanowi wysięgnik obrotowy, który pozwala na obrót wysięgnika w pełnej 360-stopniowej osi.

Ładowarki teleskopowe z koszem Kraków / małopolskie

Kolejnym możliwym w naszej ofercie dodatkiem do ładowarek teleskopowych jest kosz roboczy osobowy, dzięki któremu pracownicy mogą swobodnie i bezpiecznie przeprowadzać prace na wysokościach.

Ładowarki teleskopowe budowlane Kraków / małopolskie

Dodatkowy osprzęt, w jaki wyposażone są ładowarki sprawia, że maszyny tego typu mają szerokie zastosowanie w branży budowlanej, przemysłowej, jak również w rolnictwie. Dzięki użyciu dodatkowego osprzętu ładowarki mogą być używane zarówno do rozładunku – dodatek widła paletowe, do przenoszenia ciężkich materiałów – dodatek szufla, czy do pracy na większych wysokościach – teleskopowy wysięgnik ze sterowanym koszem osobowym dla pracowników. Ładowarki w różnych wariantach wynajmujemy w zakresie krótko- i długoterminowym, z opcją dostarczenia i odbiorem osobistym.

Chcesz skorzystać z oferty?

Zapytaj o bezpłatną i niezobowiązującą wycenę